Product Information
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-ZY-25DO14 |
| Holder Type | E27 Holder (Bulb Not Included) |
| Made in | PRC |
| Material | Marble |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 30 cm H, 13cm W |
| Color | Greyish |
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-ZY-25DO14 |
| Holder Type | E27 Holder (Bulb Not Included) |
| Made in | PRC |
| Material | Marble |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 30 cm H, 13cm W |
| Color | Greyish |