Product Information
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-ZY-DX12W-SL |
| power | 12W |
| Made in | PRC |
| Material | Aluminium |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 36 cm H, 5 cm W |
| Color | Silver |
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-ZY-DX12W-SL |
| power | 12W |
| Made in | PRC |
| Material | Aluminium |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 36 cm H, 5 cm W |
| Color | Silver |