Product Information
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-CN-KT4200-WH |
| Holder Type | E27 Holder (Bulb Not Included) |
| Made in | PRC |
| Material | Ceramic |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 15 cm H, 15 cm W |
| Color | White |
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-CN-KT4200-WH |
| Holder Type | E27 Holder (Bulb Not Included) |
| Made in | PRC |
| Material | Ceramic |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 15 cm H, 15 cm W |
| Color | White |