Product Information
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-YJ-A275-GD |
| Power | 5W |
| Made in | PRC |
| Material | ALuminium, Glass |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 10 cm diameter |
| Color | Gold |
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-YJ-A275-GD |
| Power | 5W |
| Made in | PRC |
| Material | ALuminium, Glass |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 10 cm diameter |
| Color | Gold |