Product Information
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-ZY-G120350-Bk |
| Power | 3W |
| Made in | PRC |
| Material | Glass |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 12 cm H, 9 cm W |
| Color | Black |
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-ZY-G120350-Bk |
| Power | 3W |
| Made in | PRC |
| Material | Glass |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 12 cm H, 9 cm W |
| Color | Black |