Product Information
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-ZY-DX3070-GD-GU10 |
| Holder Type | GU10 Holder (Bulb Not Included) |
| Made in | PRC |
| Material | Aluminium |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 46 cm H, 5 cm W |
| Color | Gold |
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-ZY-DX3070-GD-GU10 |
| Holder Type | GU10 Holder (Bulb Not Included) |
| Made in | PRC |
| Material | Aluminium |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 46 cm H, 5 cm W |
| Color | Gold |