Product Information
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-ZY-DX5055M GD |
| Power | 12w |
| Made in | PRC |
| Material | Aluminium |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 50 cm H, 6 cm W |
| Color | Gold |
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-ZY-DX5055M GD |
| Power | 12w |
| Made in | PRC |
| Material | Aluminium |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 50 cm H, 6 cm W |
| Color | Gold |