Product Information
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-ZY-DX3060-GD-E27 |
| Holder Type | E27 Holder (Bulb Not Included) |
| Made in | PRC |
| Material | Aluminium |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 40 cm H, 5 cm W |
| Color | Gold |
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-ZY-DX3060-GD-E27 |
| Holder Type | E27 Holder (Bulb Not Included) |
| Made in | PRC |
| Material | Aluminium |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 40 cm H, 5 cm W |
| Color | Gold |