Product Information
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | Alf-zy-dx3060-b-bk |
| Power | 12w |
| Made in | PRC |
| Material | ALuminium |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 35 cm H, 12 cm W |
| Color | Black |
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | Alf-zy-dx3060-b-bk |
| Power | 12w |
| Made in | PRC |
| Material | ALuminium |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 35 cm H, 12 cm W |
| Color | Black |