Product Information
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | Alf-ZY-YM02-GREEN |
| Holder Type | E27 Holder (Bulb Not Included) |
| Made in | PRC |
| Material | Metal |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 26 cm H, 10 cm W |
| Color | Green |
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | Alf-ZY-YM02-GREEN |
| Holder Type | E27 Holder (Bulb Not Included) |
| Made in | PRC |
| Material | Metal |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 26 cm H, 10 cm W |
| Color | Green |