Product Information
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | Alf-zy-g1325 |
| Holder Type | E27 Holder (Bulb Not Included) |
| Made in | PRC |
| Material | Glass |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 26 cm H, 10 cm W |
| Color | Shaded |
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | Alf-zy-g1325 |
| Holder Type | E27 Holder (Bulb Not Included) |
| Made in | PRC |
| Material | Glass |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 26 cm H, 10 cm W |
| Color | Shaded |