Product Information
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-CN-KT4099 BL |
| Holder Type | E27 Holder (Bulb Not Included) |
| Made in | PRC |
| Material | Cement |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 15 cm H, 20 cm W |
| Color | Beige |
| Brand | Alfriday |
|---|---|
| Type | Pendant Lights |
| Item model number | ALF-CN-KT4099 BL |
| Holder Type | E27 Holder (Bulb Not Included) |
| Made in | PRC |
| Material | Cement |
| Cable Length | 2 m |
| Product Size | 15 cm H, 20 cm W |
| Color | Beige |